Porady dla poszukujących pracy

 • CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem zasobami ludzkimi, dla nas elastyczność i jakość to umiejętność dostosowania się oraz dyspozycyjność do zmian. Pracować w dzisiejszych czasach oznacza postawę proaktywną, stałą gotowość na nowe propozycje, na nieoczekiwane możliwości rozwoju, i przede wszystkim, zdolność do zmiany własnego wizerunku zawodowego. Warto poszerzać zakres doświadczenia, często praca w nowej branży może przynieść zaskakujący efekt, odkrywając w Tobie nowy potencjał i zdolności. Bądź cały czas w grze, nie przegap swojej szansy na doskonalenie profilu zawodowego, im ciekawsze masz doświadczenie, tym większe masz szanse na wymarzone stanowisko pracy!

 • DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ?

  Przedstaw nam swój profil zawodowy! Dajemy Ci możliwość przyłączenia się do światowej bazy danych, gdzie znajduje się ponad 500 000 życiorysów. Dzięki temu nie pozostaniesz anonimowy, a my umożliwimy Ci spotkanie i rozmowę z naszymi specjalistami ds. rekrutacji. Będziesz mógł przedstawić nam swoje oczekiwania odnośnie pracy, wspólnie ustalimy sposób postępowania, aby sprostać Twoim wymaganiom. Razem zastanowimy się nad Twoim rozwojem zawodowym, ścieżką kariery, możliwościami jakie się przez Tobą otwierają na dynamicznym rynku pracy.
  Nie zwlekaj, wypełnij jeden z formularzy, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Dołącz do grupy ponad 500 000 osób, które z naszą pomocą poszukują pracy na całym świecie. Dzięki formularzowi nasi eksperci od selekcji będą mogli zapoznać się z Twoimi kwalifikacjami zawodowymi. Umożliwi nam to, zaprezentowanie Ci ofert pracy, za każdym razem gdy będzie ona zgodna z Twoim profilem zawodowym.

 • KTO MOŻE ZGŁASZAĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ?

  Nie ma żadnych ograniczeń do zgłaszania kandydatury. Pamiętaj tylko, że musisz być osobą pełnoletnią. Niezależnie od tego, jaka jest obecnie Twoja sytuacja zawodowa, rodzinna, jakie są twoje oczekiwania, wykształcenie i doświadczenie, możesz zwrócić się do nas, jako partnera, który pomoże Ci w poszukiwaniu pracy. Dla nas najistotniejsza jest Twoja chęć zmiany dotychczasowej sytuacji zawodowej.

 • W JAKI SPOSÓB ZGŁASZAĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ?

  Jeśli podjąłeś decyzję, że chcesz z naszą pomocą, zmienić swoją sytuację zawodową, nic prostszego! Masz do wyboru możliwości:

  • Wyślij e-mailem lub pocztą swój życiorys (Curriculum Vitae) do najbliższej Filii.
  • Przynieś osobiście swoje CV do najbliższej Filii.
  • Odpowiedź na jedną z naszych ofert pracy pojawiających się na portalach internetowych, w gazetach ogólnopolskich i lokalnych.
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia: www.kraz.praca.gov.pl
  dotrą Państwo do wpisu naszej firmy w rejestrze pod obecną nazwą Domino Polska Sp. z o.o.
  Posiadamy certyfikaty:

  • w zakresie pośrednictwa pracy za granicą,
  • w zakresie pośrednictwa pracy na terenie RP,
  • w zakresie pracy tymczasowej.

  Serwis informacyjny Urzędów Pracy: www.praca.gov.pl