Dlaczego Domino?

Sposób rekrutacji

Działalność agencji pracy w zakresie rekrutacji jest regulowana ustawa z dnia 02.07.2004 o swobodzie działalności gospodarczej.

Domino Polska przeprowadza rekrutacje na podstawie umowy o współpracy i profilu poszukiwanego pracownika. Specjalizujemy się zarówno w rekrutacjach indywidualnych, jak i grupowych, od pracowników szeregowych do profili managerskich.

Analiza potrzeb rozpoczyna się od zdefiniowania poszukiwanych przez Klienta profili, opracowania strategii, czasu realizacji i kosztów. Rekrutacja i selekcja kandydatów jest realizowana w oparciu o bazę danych Domino Polska oraz inne kanały pozyskiwania pracowników.
Selekcjonujemy kandydatów wykorzystując najnowsze techniki rekrutacyjne, następnie prezentujemy Klientowi najlepsze kandydatury profili zgodnych z określonymi kryteriami.
W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta, kandydaci przechodzą odpowiednie testy kompetencji.

Traktujemy zarządzanie zasobami ludzkimi kompleksowo. Nasi konsultanci zrealizują każde zadanie związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym assesment center i development center. Na każdym etapie realizacji usługi konsultujemy się z Klientem i dostosowujemy do Jego potrzeb i oczekiwań.